ТВОРЧІСТЬ ПЕДАГОГІВ

23 Листопада 2012

Згідно з річним планом роботи комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради  на 2012/2013 навчальний рік з 19.11.2012  по 23.11.2012 у навчальному закладі  проходив тиждень педагогічної майстерності вчителів математики, фізики та інформатики. Протягом тижня учні та педагоги знайомились з видатними математиками, фізиками; брали участь у різноманітних заходах; відвідували відкриті уроки. Всі заходи були проведені на належному методичному рівні з використанням найсучаснішого мультимедійного обладнання.

19 листопада

• було проведено відкритий урок з  інформатики у 3-му  класі  на тему: «Пам’ять комп’ютера» (педагог Андрєєва О.В.), де учні ознайомились з  класифікацією пристроїв зовнішньої пам’яті. Вчитель продемонструвала високу організацію дитячого колективу на всіх етапах уроку, урізноманітнювала  форми  і методи роботи, використовувала яскраві наочні матеріали,  чергувала  усні і письмові види роботи, активізувала мовленнєвий режим класу. Вчителька майстерно використовувала  технічні засоби  навчання: презентацію, в якій було продемонстровано весь спектр зберігаючих інформацію пристроїв.
  • було проведено гру-подорож  «Геометрія навколо нас» для учнів 5 – 12 класів (педагог Когтєв А.В.). Вчитель підготував змістовну бесіду з відео-слайдами про цікаві одиниці  вимірювання, які застосовувались в минулому  і які використовуються в сучасній математиці.  Кожен блок розповіді закінчувався запитаннями, на які учні жваво реагували, та активно згадували набуті раніше знання.   Кожна правильна відповідь мала свою кількість балів. Наприкінці гри  було підведено  підсумок, за результатами якого перемогу одержала  учениця 10 класу Надута Анастасія.

20листопада у навчальному закладі була проведена екологічна вікторина «Фізика – наука природнича» (вчитель Малиновська Н.П.) для учнів 8-12-х класів, де педагог продемонструвала  різноманітні види і методи роботи, яскраві наочні матеріали, дивовижні експерименти. Під час заходу слід відмітити високу активність учнів.

21листопада учні  старшої школи стали учасниками  конференції  на тему «Визначні постаті». Основну  доповідь приготувала вчителька математики Омельченко О.М..  Яскраві слайди чергувалися із запитаннями, що допомогло учням краще засвоїти  отриману інформацію. У конференції активну участь взяли учні 12-го класу. Їх співдоповіді зацікавили як педагогів, так і вихованців старшої ланки.

22 листопада педагог Андрєєва О.В.  провела лекцію-презентацію «Математичний дивосвіт» для учнів 5-го–12-го класів. Захід був спрямований на отримання школярами нових знань, систематизацію та узагальнення раніше вивченого, формування навичок оперувати інформацією.  Все це є складовою соціальної адаптації учнів з різним ступенем порушення слухової функції у суспільство чуючих.

23 листопада

• педагогами Омельченко О.М. Андрєєвою О.В. було проведено математичний КВК під гаслом «Аукціон знань». Гра складалася з кількох турів, завдання відповідали рівню знань зі шкільного курсу та додаткового матеріалу, який учні отримують під час індивідуальних занять.  До відповідей активно залучалися не тільки гравці, а й усі присутні в залі глядачі. КВК відзначився високою активністю дітей та прагненням до нових знань.
  • На завершення тижня математики було підведено підсумки та відбулося  нагородження переможців  вікторин і найбільш активних учасників  заходів різноманітними солодощами і призами.

Бажаємо  педагогам та учням навчального закладу подальших творчих успіхів,  наснаги та натхнення!