Таланти ІІІ тисячоліття

4 Червня 2013

3 червня  2013 року  відбувся  гала-концерт  та  нагородження  переможців Обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти  ІІІ тисячоліття». В урочистій атмосфері приміщення Театру дітей та юнацтва відбулося привітання призерів фестивалю.

З березня по травень тривав відбірковий тур, на який були представлені роботи наших дітей.

Весь  свій  талант, мистецтво  та  натхнення  дівчата  вклали  у  конкурсні роботи. Мішеніна Яна виткала рушник, який вигравав чарівним українським орнаментом та передав любов дівчинки до України. Високими  нагородами  відзначило  журі  Мішеніну  Яну.  Вона отримала пам’ятний  кубок та  Диплом  І  ступеня.  Губар Яна продовж усіх років навчання займається у гуртку з декоративного розпису тканини (батік),  тому вона справжній майстер цього напрямку. Робота «Кошеня на прогулянці» відзначена Дипломом ІІ ступеня та пам’ятним кубком.

Бажаємо нашим вихованцям подальших перемог та творчих досягнень!