«Таланти третього тисячоліття»

2 Червня 2014

Протягом останніх весняних місяців у Харкові проходив обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» метою якого є  підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва.

1 червня відбувся гала-концерт переможців конкурсу. На цей захід прибули і вихованці нашого закладу, адже їхні творчі роботи також брали участь у конкурсі у номінації «Образотворче мистецтво» і були високо поціновані почесним журі. Концерт надзвичайно сподобався нашим дітям своєю яскравістю й талановитими виступами артистів, та найбільшою втіхою для вихованців навчально-виховного комплексу стало їхнє нагородження почесними грамотами та кубками.

Почесними дипломами переможця конкурсу ІІ ступеню був нагороджений колектив учнів 2 класу нашого закладу (Водяницький Костянтин, Стрижкова Софія, Дайнега Поліна), учень 4 класу Чарушин Володимир, та дипломом ІІІ ступеню відзначений  учень 8 класу Дубницький Олександр.

Вітаємо нашу творчу молодь з новими досягненнями!