Сюжетно-рольова гра «День народження ляльки»

12 Березня 2014

12.03.2014 року було проведено сюжетно-рольову гру «День народження ляльки» у старшій групі дошкільного підрозділу.

Сюжетно-рольова гра посідає особливе місце в житті дітей. У ній діти відображають різні події життя, що самі спостерігають, про які їм розповідають, розігрують взяті на себе ролі. У грі пробуджується і розвивається фантазія. Гра – це відтворення життя, перше випробування дитячих можливостей.

Під час проведення сюжетно-рольової гри зароджуються дружні стосунки, помітні відмінності в характері дітей, у їхньому розвиткові. Одні завжди керують, сміливо виявляють ініціативу, інші – підкоряються, не наважуються щось пропонувати. Метою гри є допомогти кожній дитині знайти своє місце в грі, домогтися визнання товаришів; впевнено й переконливо грати свої ролі; виховувати дружні стосунки між дітьми, взаємоповагу, ввічливість.

Дітям дуже сподобалася дана гра. Вони із захопленням вживалися у відповідні ролі, грали з ляльками, перебуваючи деякий час у загадковому та чарівному світі Дитинства.