Старий новий рік

14 Січня 2014

За старою традицією в нашій країні 14 січня святкують Старий новий рік. Зранку хлопці ходять до знайомих та «посівають», вшановуючи господарів та бажаючи гарного врожаю у новому році. Вважається доброю прикметою, якщо першим цього дня до оселі зайде чоловік.

В нашому закладі шанують українські традиції та звичаї, тож з самого ранку, ще до початку уроків, учні старших класів привітали директора НВК, «засіявши» її кабінет та побажавши у віршованій формі усього найкращого в майбутньому році. Не оминули своєю увагою парубки жодного кабінету нашого комплексу, заходячи з житом-пшеницею та вітаючи добрим словом педагогів та дітей. Тож новий рік для нашої шкільної родини неодмінно обіцяє бути добрим та продуктивним.

Юних посівальників директор закладу віддячила за увагу та щирі побажання солодкими подарунками.