Снігові стежини

23 Січня 2014

Цього тижня зима повноправно вступила у свої володіння: напустила вітрів та морозів, щедро насипала снігу.

Незважаючи на погодні негаразди, на шкільному подвір’ї панує порядок. Адже вихованці навчально-виховного комплексу дбають про комфорт для нашого родинного «гніздечка». Щоб діти, педагоги, батьки могли вільно діставатися шкільного порогу, 23 січня хлопчаки по закінченню уроків вийшли на шкільне подвір’я з лопатами та взялися розчищати сніг. Дуже швидко серед наметених кучугур повимальовувалися стрункі стежини та доріжки. Учні працювали весело та із запалом, відчуваючи, що роблять добру справу.

Варто зазначити, що до суспільно-корисної праці були залучені не лише старші діти, а навіть малеча з дошкільного підрозділу виявила бажання спробувати свої сили у цій благородній справі.

Ми пишаємося нашими трудівниками та дякуємо за допомогу!