Свято останнього дзвоника

25 Травня 2012

Відлунав останній дзвоник для учнів підготовчого-9 та 11-го класів навчально-виховного комплексу. Хоч погода і не дала можливості для проведення урочистої лінійки на шкільному подвір׳ї, актова зала навчального закладу вмістила усіх гостей, школярів та вчителів. Зі святково прикрашеної сцени пролунали слова вітання з нагоди закінчення навчального року від директора – Середенко Н.І., класних керівників та батьків. Наймолодші вихованці підготували вірші, якими побажали усім весело провести літо і у вересні прийти до школи з новими силами. У цей день не змогли не завітати до школи і випускники 2012 року. Вони подарували всім присутнім свій незабутній прощальний шкільний вальс. Батьки, гості та школярі не могли відвести поглядів від цього найкрасивішого, найчуттєвішого танцю, який вже вдруге не залишив байдужим жодного з присутніх у залі. А жестові пісні, яки пролунали зі сцени, навіть, примусили стиснутися серця присутніх на святові. Трішечки сумно прощатися зі школою, але з понеділка учні і вихованці знову переступлять поріг рідного закладу, щоб набратися сил та цікаво провести час у літньому оздоровчому дитячому таборі «Джерело».