Свято Миколая

20 Грудня 2013

19 грудня в нашому закладі традиційно відзначають День Святого  Миколая.

Цього року для вихованців навчального  закладу було представлено казкове театралізоване дійство за участю педагогів та учнів НВК, що своєю майстерною грою змусили всіх присутніх зануритися в чарівну атмосферу свята.

На сцені з’являвся білосніжний Ангел та маленькі Зірочки, залітала Хурделиця зі своїми подружками-сніжинками, всіх налякав, а потім розчулив Антипко-Домовик, та все ж найбільш бажаною та очікуваною для дітей була поява Святого Миколая, що  від щирого серця привітав усіх зі святом.

На святковому концерті були присутні: наш  дорогий  куратор – працівники Служби Безпеки України в Харківській  області, улюблені  шефи – Національний  університет  цивільного  захисту України  та  давні  добрі  друзі – Інститут  банківської  справи,  які теж приєдналися до привітань та подарували нашим діткам копіювальну  техніку, чудові розвиваючі ігрові набори, конструктори, спортивне  обладнання, новорічні  прикраси, а також солодкі подаруночки.

Вітаємо всіх наших вихованців зі святом та бажаємо частіше зустрічатися з доброю казкою в житті!