Свято казки

3 Грудня 2013

Сьогодні, третього грудня, до навчально-виховного  комплексу прибули наші друзі – працівники Харківського обласного відділення УТОГ, щоб привітати наших дітей з Міжнародним днем інваліда.

Перед початком дійства директору навчального закладу, Середенко Надії Іванівні, було вручено  Подяку від Харківської обласної організації УТОГ за сприяння у формуванні розвитку соціальної, морально здорової особистості дітей з вадами слуху, пропаганді здорового способу життя, створення умов для навчання дітей і зміцнення їх здоров’я, адаптації їх у здоровому житті.

У подарунок вихованцям навчального закладу візитери підготували  чудову виставу  «Аліса в країні див», яка дуже сподобалась  дітям та педагогічному колективу талановитою грою акторів та неперевершеними костюмами, вдало підібраним реквізитом.

На знак подяки за таке тепле привітання наші діти подарували гостям власноруч виготовлені вишукані творчі роботи.

Щиро дякуємо працівникам УТОГ за такі візити, що залишаються у пам’яті наших вихованців теплим спомином!