Свято дитячих мрій

20 Грудня 2013

19 грудня 2013 року найкращі вихованці навчального закладу були запрошені до Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на урочистості з нагоди Дня Святого Миколая. Усіх присутніх привітали зі святом голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов.

Для дітей була підготовлена музична казка з елементами лазерного шоу про пригоди дівчинки Еллі та її друзів – Страшили, Залізного Дроворуба і Боягузливого Лева, поставленаза книгою «Чарівник Смарагдового міста». Наші вихованці з величезним захопленням та цікавістю спостерігали за дійством, що відбувалося на сцені.

На цьому святові був присутній директор Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації, добрий друг наших вихованців, Шаповал Роман Володимирович, який із задоволенням поспілкувався з дітьми та сфотографувався на згадку.

По закінченні свята всі діти отримали подарунки від губернатора.

Дякуємо організаторам за надану можливість поринути у світ дитячих мрій!