Святкові традиції

16 Січня 2014

З наближенням зимових календарних свят на факультативному курсі «Православна культура Слобожанщини» в нашому закладі діти ознайомилися з українськими православними традиціями та звичаями, що вшановуються під час Святок, які тривають від Різдва (7січня) та протягом Сочельника (до 18 січня). Наші учні вивчали колядки та щедрівки, ознайомлювалися зі святковими традиціями різних регіонів нашої країни.

Сьогодні, 16 січня, вихованці НВК, вбрані у святкові костюми та в піднесеному настрої, поздоровляли зі святами всю нашу шкільну родину: щедрували та колядували, бажали педагогам та своїм товаришам здоров’я, злагоди, благополуччя. Відвідали діти також нашу шкільну капличку, де віддали шану Новонародженому перед створеним власноруч вертепом.