Професійна орієнтація

28 Січня 2013

24 січня до нас завітала гостя із Харківського обласного центру зайнятості . У залі зібралися учні 8-12-х класів, перед якими працівник центру надала дуже важливу та корисну інформацію, яка доступна кожному громадянину. Для вихованців закладу вже настає проблема вибору майбутнього життєвого шляху.

Насамперед, наша гостя наголосила на важливості вибору улюбленої професії для життя кожної людини. Вона розповіла, як юнацтву легше пізнати свій потенціал, прийшовши на консультацію до Центру, адже в ньому молодим людям надають можливість пройти спеціальні тести, проводять бесіди, надають необхідну інформацію про перелік професій, які зараз потрібні країні. Майбутнім випускникам було пояснено усі небезпеки «тіньового» працевлаштування, надано базові знання про вступ на роботу та перші кроки на трудовому шляху.

Наприкінці зустрічі гостя подарувала учням календарі з корисною інформацією та запросила на екскурсію до Харківського центру зайнятості.

Ця бесіда дуже зацікавила школярів, викликала шквал обговорень та наштовхнула на серйозні роздуми про своє майбутнє.

Висловлюємо велику подяку Харківському обласному центру зайнятості  за надану допомогу в орієнтації наших учнів у світі професій.