Перемога у конкрсі імені Петра Яцика

18 Листопада 2013

Минулого тижня в нашому навчально-виховному комплексі відбувся відбірковий тур серед учнів 3-4 класів для участі у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Переможець  відбіркового туру – Володимир Чарушин (учень 4 класу) – був рекомендований до участі у ІІ етапі цього конкурсу, що відбувся 16 листопада 2013 року на базі КЗ «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №8» Харківської обласної ради.

Захищати честь нашого закладу хлопчик поїхав з твердою вірою у власні сили та прагненням перемоги, і такий рішучий настрій виявився дуже доречним, адже завдання конкурсу не виявилися посередніми, а вимагали концентрації та напруження всіх творчих і розумових сил. Для виконання було надано 5 завдань із курсу навчального предмета «Українська мова»: одне – творче завдання, чотири – на перевірку знань, умінь та навичок із лексики, орфоепії, будови слова та орфографії. Завдання виконувались виключно українською мовою. І хоч на всі види робіт разом відводилася лише година, Володимир встиг впоратися із завданнями найкраще, тож посів заслужене перше місце!

Ми вітаємо юного мовознавця з перемогою та бажаємо подальших успіхів у вивченні української мови!