Олімпійський урок

13 Вересня 2012

13 вересня 2012 року десять кращих учнів навчально-виховного комплексу були запрошені на Всеукраїнське спортивне свято «Олімпійський урок», що проводився  на базі Харківського вищого училища фізичної культури. Із захопленням та глибокою пошаною наші вихованці вітали  учасників та призерів Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні. У свою чергу видатні спортсмени щиро поділилися досвідом, що привів їх до перемоги. Учні навчально-виховного комплексу зрозуміли, що наполегливі заняття фізкультурою та спортом приносять людині здоров’я, красу та допомагають досягти омріяних вершин. Багато вражень діти отримали від яскравих виступів спортсменів, а на згадку про «Олімпійський урок» залишилися подарунки та пам’ятні світлини.