Олімпійський урок

7 Лютого 2014

Сьомого лютого 2014 року в нашому закладі відбувся захід під назвою «Олімпійський урок», приурочений  відкриттю зимових Олімпійських ігор у російському місті Сочі.

Для всіх наших вихованців була підготована пізнавальна розповідь про історію започаткування Олімпійських ігор в Стародавній Греції, про особливості їхнього відкриття, про олімпійський вогонь, символи ігор, олімпійські цінності. Розповідь супроводжувалася яскравою слайд-презентацією з фотографіями, малюнками, важливими тезами. Діти захоплено сприймали цікаву, образну розповідь доповідача, задавали питання, які їх хвилювали.

На цьому уроці увагу дітей привернули до особливостей Параолімпійських та Дефолімпійських ігор, завдяки чому наші вихованці усвідомили, що мають змогу повноцінно  реалізувати себе у спортивному житті.

Чекаємо на олімпійські перемоги українців у Сочі!