Олімпіада з російської мови

26 Листопада 2013

24.11.13 на базі Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради №7 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та світової літератури, в якій взяли участь і наші учні.

Для участі в олімпіаді були представлені кращі знавці цих дисциплін, що протягом багатьох років навчання виявляли старанність та належний рівень мовних знань  – Юдіна Ірина (учениця 10 класу) та Савченко Станіслав ( учень 8 класу).

Олімпіада розпочалася хвилиною мовчання, якою вшанували жертв Голодомору 1932-1933 років, адже саме в ці дні в Україні відзначають 80-ту річницю цих трагічних подій української історії.

Після урочистої частини діти прийнялися до виконання завдань з олімпіади, що складалися з двох блоків – перевірка знань з мовних тем і творчі завдання з літератури.

Наші учні виявили непересічну ерудованість і показали свої найсильніші сторони. А Савченко Станіслав зайняв почесне третє місце.

Ми пишаємося нашими дітьми та бажаємо їм нових і нових досягнень у навчанні!