Олімпіада з екології

13 Грудня 2013

Гостинний прийом учасників олімпіади

Сьогодні, 13.12.2013, наш  навчальний  заклад щиро вітав учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, що прибули до нас з інших інтернатів міста та області.

Для шановних гостей стараннями вихованців та педагогів НВК було організовано вітальний концерт з показом театру мод «Аліса», який вже відомий далеко за межами нашого міста, а також жестовими піснями колишніх учнів, а тепер уже й педагогів нашого закладу.

Олімпіада проходила в два етапи: перший складався з вирішення практичних завдань; другий – представляв собою показ власних екологічних проектів, що стало можливим завдяки сучасному мультимедійному обладнанню. Вся олімпіада проходила на високому організаційному рівні, що сприяло максимальному виявленню потенціалу учасників.

Ми вітаємо  гостей у нашому закладі та бажаємо всім нових перемог та злетів!