Незабутня екскурсія

16 Березня 2012

14 березня 2012 року учні навчального закладу відвідали єдину на Україні  чаєфасувальну  фабрику «Ахмад-чай», з якої  продукція  цієї марки  поставляється до усіх куточків  країни.

Господарі гостинно зустріли  групу наших екскурсантів, пригостили фірмовим чаєм з печивом.  Після теплого прийому на школярів одягли  спеціальний одяг та провели усіма поверхами фабрики. Діти  змогли побачити увесь шлях проходження  чайного листочка від прибуття з плантацій  до  склянки запашного чаю.

На закінчення екскурсії вихованці  виступили справжніми дегустаторами нових сортів  продукції, висловивши  свої думки відносно смаку та аромату.

Школярі повернулися до навчального закладу з безліччю позитивних вражень та емоцій.

Щиро дякуємо керівництву фабрики за надану можливість ознайомитися з таким цікавим технологічним процесом фасування чаю та  небайдуже  ставлення  до інтересів учнів!