«Місто Майстрів»

19 Лютого 2014

У  рамках тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків 18 лютого 2014 року у навчальному закладі відбулась  гра-подорож  «Місто майстрів».

Вчителями та керівниками гуртків методичного об’єднання  була підготовлена захоплююча конкурсна програма, у ході якої вихованці подорожували станціями казкового міста Майстрів.

На  станції «Сувенір» Нікітюк Н.О.,керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів»,  запропонувала учасникам  скласти панно з текстилю, дотримуючись  правил складання композиції.

На станції «Дизайнер» Корнєєва Л.В., керівник гуртка, виявляла серед команд самих творчих, найосвіченіших  та найкмітливіших  учнів.

Наступною  зупинкою  була  станція  «Бісерок» , на якій вчитель Лупандіна В.М., оцінювала знання учнями назв інструментів та матеріалів,  необхідних для роботи з бісером,  у формі розгадування кросворду.

Учасники гри дуже поспішали на станцію «Господарочка» , де під керівництвом Шаталової М.О.,  діти продемонстрували свої вміння з ведення домашнього господарства.

Завданням на станції «Писаночка», де команди зустрічала Кравченко Н.Д., було оформлення подарункової упаковки  для писанки.

Остання станція «Дизайн костюму» зустріла вихованців запальною музикою.Керівник  театру мод Моісеєва- Літовченко  Л.А. запропонувала кожній команді створити й представити національний костюм  будь- якого з народів світу.

Підсумовувало кількість балів, що отримала кожна команда,  журі,  обране з педагогів та представників Інваспорту.

Заходи такого формату допомагають дітям з особливими потребами більш глибоко засвоїти теоретичний матеріал та застосувати його у практичній діяльності.

Вітаємо усіх учасників та переможців!