Конкурс малюнків

23 Травня 2014

Вихованці навчально-виховного комплексу в останні навчальні тижні взяли участь у конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей».

Наші діти завжди свідомо ставляться до свого здоров’я та безпеки, перед початком виконання будь-яких робіт з учнями обов’язково проводяться інструктажі та бесіди із попередження всіх видів дитячого травматизму, подібна робота методично виконується педагогами  і перед початком кані-кулів.

Проте протягом останнього тижня класними керівниками та вихователями молодших, середніх та старших класів було зосереджено особливу увагу на інформуванні наших дітей щодо безпеки праці. З цією метою було проведено багато виховних заходів та тематичних класних годин. Після проведення виховної роботи діти разом з вихователями намалювали своє бачення охорони праці.

Найкращі малюнки були відібрані та надіслані до участі в Обласному етапі конкурсу «Охорона праці очима дітей».