Казковий зоопарк

14 Березня 2014

Від початку року на базі нашого закладу функціонує сучасний ЛЕГО-кабінет, де вихователі разом з дітьми проводять різноманітні розвиваючі заняття. Згідно плану занять, протягом останніх двох тижнів учні підготовчих класів НВК готувалися до участі в ЛЕГО-проекті «Зоопарк». Педагогами було проведено змістовну підготовчу роботу з дітьми: малюків возили на екскурсію до Харківського зоопарку; проводили виховні заходи, де розповідали про різноманітність тваринного світу та важливість його збереження; ознайомлювали з деякими особливостями догляду за тваринами.

Наприкінці цього тижня дітлахи зібралися в кабінеті ЛЕГО та втілили у життя давні задуми про створення казкового зоопарку з милими тваринками та птахами, просторими вольєрами, басейнами, кольоровими клітками. Сконструйований  малечею зоопарк вразив різноманіттям форм та кольорів, а головне – душевністю, з якою діти виготовляли мешканців свого чарівного звіринця.