Збори учнівського комітету

7 Вересня 2012

3 вересня розпочалися уроки та закипіло шкільне життя у стінах навчально-виховного комплексу. З новими силами після літнього відпочинку сіли за парти усі учні: від наймолодших до найстарших. Здивували діти своєю старанністю, зразковою поведінкою, наполегливістю та прагненням до знань. Важливим аспектом роботи закладу є шкільне самоврядування, тому  одразу стало питання вибору членів учнівського комітету. Ця робота вимагає від учнів особливого ставлення до відповідальних посад, толерантності до кожного члена колективу вихованців та учнів. Збори відбувалися у приміщенні актової зали за участі усіх школярів. Відповідальність за певні сектори комітету була покладена на найавторитетніших та найактивніших вихованців. Головою учнівського комітету був обраний Литвиненко Костянтин, учень 10 класу.

Бажаємо результативної, плідної, творчої праці учнівському комітету у 2012/2013 навчальному році!