Закриття табору

21 Червня 2012

Сцену прикрашають малюнки усміхнених  облич дівчаток і хлопчиків, штучні квіти, а у залі – усміхнені діти, святково одягнені школярі і дорослі, живі квіти, чудовий настрій.

Це – закриття табору «Джерело». Ведучі нагадали дітям про свята і будні табору праці та відпочинку, про екскурсії до музеїв, театру, зоопарку, про відвідування басейну і фан-зони на головній площі міста, дискотеки, конкурси, розваги, працю з  благоустрою шкільного подвір’я, спортивні ігри та  змагання тощо.

Жестова пісня у виконанні Крини Сабадир «Давай запомним это лето» закликала дітей запам’ятати атмосферу табору та цінувати  кожну мить життя.

Танці старших дівчаток, особливо «Сучасні ритми», найбільше сподобався усім глядачам. Учні 5 і 6 класів розповіли вірші про чарівне літо, незабутні дні у таборі, та міцну дружбу.

Святкова програма була насичена різноманітними конкурсами. Намалювати літній пейзаж із зав’язаними очима нелегка справа, але юні художники впорались і з цим. Переможців нагородили призами – книжками і солодощами.

Хвилюючий і відповідальний момент – відзначення кращих вихованців за допомогу у ремонті школи, перемогу у конкурсах, у спорті, за активність і організацію колективу та різні справи у таборі. Грамотами були нагороджені учні всіх загонів табору, а деякі діти отримали не один диплом, серед таких – Надута Настя, учениця 9-Б класу, гарна спортсменка та активна учасниця усіх заходів у таборі. Вона й виконала заключну  у святковому концерті пісню «Мы будем вместе».

Хай буде і надалі так! Завжди разом, завжди дружно, завжди весело!