Завершення роботи табору

18 Червня 2013

16 червня  2013 року…

Ось і настала  сумна пора  прощання. Останній  день роботи  табору «Джерело». На  очах  у  дітей  та  педагогів  бринять  сльози, тому що протягом  двадцяти  одного  дня  діти  та  дорослі  жили  однією  дружною великою  родиною, де  не було  місця   суму.

Кожного  дня  вихованці відвідували цікаві  захоплюючі  екскурсії, готували  розважальні  заходи, брали  участь  у спартакіадах, змаганнях, турнірах, проводили тематичні  дні, танцювали  на  костюмованих  дискотеках, працювали  у гуртках  народних  ремесел. Як творчий звіт було  організовано  виставку  поробок, де діти  продемонстрували  свою  майстерність, творчість, політ  фантазії  та  натхнення. Виставка зачарувала глядачів тканими та валяними виробами, яскравими незвичайними батіками, декоративним розписом деревини та креативним підходом до створення композицій. Юні майстри були нагороджені почесними грамотами.

Теплими  дружніми  обіймами, спогадами  про дні, проведені у таборі, завершилася зміна оздоровчого закладу «Джерело».

Це  був  незабутній  відпочинок!

Бажаємо  малечі  та  дорослим  незабутніх літніх вражень,

веселих  посмішок і яскравих позитивних емоцій!

До  зустрічі  у  новому  навчальному  році!