«Ерудит-2013»

14 Лютого 2013

14.02.2013 в нашому навчальному  закладі пройшов конкурс «Ерудит-2013» серед учнів дванадцятого класу НВК.

Результати конкурсу оцінювало почесне журі на чолі з представником Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Мірошник О.В. На заході була присутня голова обласної організації УТОГ Яковлєва О.В., а також двоє її представників. За учнів 12-го класу вболівала директор навчального закладу Середенко Н.І. разом з представниками педагогічного колективу.
Учні дуже хвилювалися перед участю у конкурсі, але це не завадило їм проявити себе та свої знання з кращого боку.

Змагання відбувалося в три етапи:

І етап – творчий переказ;

ІІ етап – тестові завдання з усіх шкільних дисциплін, які вивчали учні;

ІІІ – фінал. До фіналу дійшли троє учнів: Збукер Євгенія, Школьний Сергій, Дубінець Андрій. Завдання  фіналу  з історії, фізики, біології, географії вимагали від учасників швидкості, кмітливості та практичних навичок.

Переможцем конкурсу стала Збукер Євгенія, друге місце посів Школьний Сергій. Переможці були нагороджені почесними грамотами та книгами-подарунками від обласної організації УТОГ.

Ми вітаємо переможців конкурсу «Ерудит-2013»,

та бажаємо нових досягнень у навчанні!