«Експериментаріум» – музей популярної науки і техніки

21 Січня 2014

З метою удосконалення навчально-виховного процесу, розширення світогляду, набуття нових практичних навичок, ознайомлення з новітніми інноваційними технологіями  наші вихованці нещодавно відвідали «Експериментаніум» – музей популярної науки і техніки  в місті Києві. Ця екскурсія відбулася в рамках благодійної акції «Зимові свята» під патронатом «Українського союзу промисловців і підприємців».

Чудовий  найсучасніший  музей на чотири поверхи одразу захопив наших дітей багатством  інтерактивних експонатів (понад 250!) та можливістю власноруч торкнутися кожного з них, взяти безпосередню участь в експериментах, дослідах та інших пізнавальних діях. У супроводі привітних екскурсоводів учні почали цікаву та захопливу подорож до світу науки. Діти мали змогу самі  випробувати неймовірні винаходи Леонардо да Вінчі (требушет, катапульту, арбалет); провели пізнавальні досліди з електричним струмом, акустичною кімнатою, «звуковою» трубкою, за допомогою якої глухим дітям вдалося почути музичні звуки. Участь у різноманітних дослідах наочно проілюструвала нашим учням закони механіки, магнетизму, оптики, акустики та закономірності природних явищ.  А споглядання оптичних ілюзій та розв’язування головоломок допомогло не лише весело провести дозвілля, а й сприяло розвитку пізнавальних здібностей наших вихованців.

Висловлюємо щиру вдячність та сподіваємося на подальшу взаємокорисну співпрацю!!!