Екскурсія до ХАЗу

25 Жовтня 2012

25 жовтня учня 10-х-12-х класів навчально-виховного комплексу були гостинно запрошені адміністрацією Харківського авіаційного заводу на цікаву, пізнавальну, корисну екскурсію. Із захопленням та великим інтересом вихованці спостерігали за розповіддю висококваліфікованого екскурсовода заводу.

У музеї ХАЗу представлена історія авіабудування від витоків до сьогодення. Діти роздивлялися макети різноманітних літаків, дізналися про видатних авіаконструкторів, льотчиків.

Учні навчально-виховного комплексу проникли ся почуттям гордості за рідну державу, рідне місто, в якому існує таке підприємство. Після екскурсії деякі діти висловили бажання отримати робоче місце  саме на Харківському авіаційному заводі.

Щиро дякуємо адміністрації та усім працівникам заводу

за змістовну та пізнавальну екскурсію!