Екскурсія до поліграфічного ліцею

27 Лютого 2013

27.02.2013  учні навчально-виховного комплексу  (учні випускних класів) здійснили пізнавальну, цікаву екскурсію до Державного навчального закладу    «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти».

Учнів гостинно зустріли у приміщенні актової зали. Для них був продемонстрований  кінофільм про етапи створення книжки : від простого аркуша до яскравої палітурки.  Після перегляду фільму викладачі ліцею провели  майбутніх випускників  по майстернях та навчальних кабінетах, де наші вихованці змогли поспілкуватися зі студентами та на власні очі побачили процеси створення поліграфічної продукції. Учням також надали інформацію про перспективи працевлаштування.

Дехто з майбутніх випускників НВК завдяки цій екскурсії та отриманій інформації зробили свій вибір майбутньої професії. Усі вихованці та працівники нашого закладу повернулися з безліччю приємних вражень.

Дякуємо адміністрації та викладачам ліцею за проведену екскурсію!