Екскурсія до осіннього Екопарку

31 Жовтня 2012

26 жовтня 2012 року наймолодші учні  навчального закладу  відвідали Екопарк.  Осіння казкова природа захопила малечу бажанням доторкнутися до барвистого листя, відчути дихання золотавого лісу, а казковий парад  хризантем, де були представлені різноманітні витвори мистецтва з живих квітів здавалися малечі справжнім дивом. Ще цікавішою стала екскурсія до тваринного світу. Діти із задоволенням годували дитинчат тварин, фотографувалися з ними. Великою несподіванкою для педагогів стала увага дітей до стародавньої техніки, цікавих машин часу війни.

Безпосередній контакт з тваринами, птахами відгукнувся в тонких струнах дитячих сердець ніжністю, ласкою, любов’ю та прагненням захистити слабшого. Діти отримали велике задоволення від екскурсії.