«Екопарк».

15 Січня 2013

14 січня 2013 року незвичайно почався семестр в учнів навчально-виховного комплексу.
На цей день була спланована навчальна екскурсія.
До центрального входу  навчального закладу під’їхали яскраві автобуси з надписом «Екопарк». З великою радістю дітлахи, під керівництвом педагогів, відправилися на екскурсію до зоопарку, організовану  О. Фельдманом.
У Екопарку дітей гостинно зустріли гіди, які провели цікаву, змістовну, захоплюючу екскурсію. Вихованці навчально-виховного комплексу з великим інтересом ознайомились з мешканцями зоопарку. Мавпочки-пустунки, руді лисички, тигреня, різноманітні екзотичні  птахи, зайці, та інші тварини-діти викликали безліч позитивних емоцій у дітей та педагогів. Спостереження за тваринами, їх поведінкою, зміною хутра, харчуванням стало надзвичайно корисним для дітей при вивченні предметів природничого циклу.
Приємною частиною екскурсії стали ігри та розваги на свіжому повітрі, у яких взяли участь усі вихованці. Тут не було переможених! Усі учасники отримали солодкі подарунки та кольорові фотознімки на  згадку  про дивовижну  екскурсію.

Щиро дякуємо О.Фельдману, особисто, організаторам

та усім працівникам  Екопарку!