ДИВА СЛОБОЖАНЩИНИ

20 Грудня 2013

19 грудня 2013 року в День Святого Миколая вихованцям навчально-виховного комплексу було урочисто вручено «Інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини» для учнів 1-4-х класів». Цей альбом допоможе дітям з особливими освітніми потребами познайомитися з чарівним світом рідного краю; дізнатися про видатних людей, які жили та творили на Слобожанській землі. Це видання сприятиме розширенню світогляду та розвитку творчих здібностей маленьких вихованців. Гортаючи сторінки альбому, діти ніби подорожують Харковом та областю, знайомляться з рослинним та тваринним світом, дізнаються про історію створення пам’яток міста та експонатами музеїв, що розташовані на території обласного центру.

Ми щиро дякуємо Михайлові Марковичу Добкіну за надану можливість дітям молодшого шкільного віку підвищити свій інтелектуальний рівень та зростати гідними громадянами України!