День Здоров’я

28 Січня 2015

Сьогодні, 28.01.2015 р. у дошкільному підрозділі нашого закладу була проведена розвага для дітей з вадами слуху, присвячена Дню Здоров’я. Розвага розпочалася пісенькою-розминкою, під час якої діти танцювали із різнокольоровими прапорцями. Потім було дуже багато цікавих різних спортивних рухливих ігор: «Хто сильніший» (перетягування канату), «Хто спритніший» (передавання снігової кулі), «Сніжки», «Хто швидше» (збирання докупи), під час яких діти продемонстрували свої здібності. Дуже сподобалася дидактична гра «Виклади ЛЕГО-сніжинку»: кожна команда викладала велику сніжинку з ЛЕГО конструктора. Дітям було дуже цікаво та весело.

Спортивні змагання дуже сподобалися і дітям, і педагогам тому, що вони завжди несуть позитивний, бадьорий настрій та надовго залишаються в пам’яті дітей.

Наприкінці розваги діти отримали призи: медалі та вітаміни (смачні яблучка) для зміцнення здоров’я. Отже, перемогла дружба!

Ми бажаємо всім доброго здоров’я та спортивних перемог!

День здоров’я

6 Лютого 2014

Сьогодні, 06.02.2014р. було проведено незабутнє спортивне свято «День здоров’я» для дітей логопедичних груп дошкільного підрозділу. Під час проведення даного заходу діти поділилися на дві команди: «Уранчики» і «Плутончики» та «помандрували у космічну подорож». Дорогою брали участь у різноманітних цікавих конкурсах, естафетах, рухливих іграх.

Метою даного заходу було вдосконалювати координацію рухів, рівновагу, формувати правильну поставу, розвивати спритність, увагу дітей; закріплювати культурно-гігієнічні навички; підтримувати бажання дітей активно рухатися, виховувати дружелюбність, ввічливість.

Систематично здійснюючи комплекс заходів щодо збереження та зміцнення здоров’я дітей, ми розвиваємо самоконтроль при виконанні вправ, уміння вільно і гарно рухатися у просторі, долаючи різноманітні перешкоди; вміння поводитися зі спортивним знаряддям, використовуючи його за призначенням.

Завдяки спортивним розвагам діти вчаться спілкуватися між собою, товаришувати, ділитися позитивними емоціями.

Наприкінці спортивних ігор діти отримали солодкі призи.