1 Червня 2013

1 червня 2013 року  весь  світ відзначав  Міжнародний день захисту  дітей. У дитячому  закладі  праці  та  відпочинку  з  цілодобовим  перебуванням «Джерело» цей день  розпочався  з конкурсу  малюнка на  асфальті під гаслом  «Щасливе  дитинство».

О 12-й годині  ЦПКіВ ім. Горького  радо  відчинив  свої  двері  для  відпочиваючих у таборі дітей.  Безліч емоцій отримали вихованці  дитячого  закладу  «Джерело»  при  відвідування сучасного  центру  розваг. Це  було  справжнім святом дитинства.

Також у цей день діти прослухали  лекцію  з  презентацією  на  тему: «День захисту  дітей – законодавство  про  права  дитини у нашій державі», яке ще раз наголосила  на  тому, що  дитинство – це надзвичайно  важливий період життя, і кожна  дитина знаходиться  під  захистом та опікою нашої держави.

У другій половині дня стартували  спортивні  змагання,  які ще раз підтвердили  те, що спорт – запорука  здоров’я  та  гарного  настрою.

О 18-й годині розпочалися  розважальні  заходи  для  малечі  та  дорослих, цікаві конкурси. Святкова  дискотека  завершила цей сповнений радості та веселощів день.