«Вікно у дивосвіт»

14 Травня 2014

13 травня у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулася  виставка писанок «Вікно у дивосвіт», яка була організована та проведена Харківським клубом писанкарства імені Алли Павлівни Овчаренко до Великодніх свят.

Вихованці навчально-виховного комплексу також  надали свої творчі роботи для участі у виставці. Серед робіт наших талановитих майстрів були : керамічні яйця, копія колекції писанок М.Сумцова, вишивка бісером «Храм» та «Пасха», різдвяні писанки та бісерки. Всі роботи вихованців нашого закладу стали прекрасним доповненням до представлених виробів.

Під час виставки наші діти ознайомилися з різноманітними видами традиційного та нетрадиційного писанкарства. Особливо вразила вихованців закладу писанка-шкрябанка. Цікавими та незвичайними видалися ляльки-мотанки.

Наші учні не лише цікаво провели час на виставці, але й захопилися новими ідеями для майбутньої творчості.