Візит МНС

20 Березня 2014

20 березня до навчально-виховного комплексу прибули працівники Національного університету цивільного захисту України, щоб згідно річного плану спільних заходів провести лекцію та практичне заняття щодо поводження з вибухонебезпечними знахідками (боєприпаси) та діями у випадку радіоактивного чи димового забруднення повітря.

В межах заходу вихованцям закладу було показано надзвичайно наглядний відеоматеріал  про небезпечні знахідки, їхню класифікацію, знешкодження та дії у випадку виявлення. Для найменших наших дітей було цікаво подивитися короткий мультфільм про боєприпаси, де в доступній формі пояснювалася вся небезпечність їхнього впливу на життя людини.

Також візитери привезли з собою безліч наочних предметів, знарядь виявлення радіоактивного забруднення повітря та засобів захисту органів дихання у випадку його забруднення чадним газом або ж радіацією. Діти були залучені до цікавих практичних занять з їхнього використання, що проходили у вигляді гри.

Нашим вихованцям було надзвичайно цікаво бути присутніми на цьому заході.