Відкриття табірної зміни

4 Червня 2014

4 червня на базі нашого закладу вже традиційно відбулося урочисте відкриття табірної зміни літнього оздоровчого табору праці та відпочинку «Джерело», що вже багато років працює для наших дорогих дітей.

Захід розпочався з привітального слова до дітей директора табору та його заступника, які бажали весело та з користю провести час табірної зміни, оздоровитися, міцніше здружитися. Спеціально до свята найменші наші дітлахи підготували зворушливі таночки; до нас також завітав веселий клоун, що розважав публіку дотепною пантомімою; а педагог закладу виконала красиву жестову пісню.

Директор навчально-виховного комплексу також привітала наших вихованців з відкриттям табірної зміни та вручила від себе особисто та від наших шефів зі Служби безпеки України солодкі подарунки.