Відкриття табору

1 Червня 2012

На базі навчально-виховного комплексу  1  червня 2012 року  розпочав роботу літній дитячий заклад праці та відпочинку з цілодобовим перебуванням  «Джерело». Яскраве урочисте відкриття зміни надало потужний старт змістовному цікавому відпочинку та оздоровленню вихованців. На творчий концерт зібралися не лише господарі закладу, а й запрошені гості. У святково прибраній актовій залі вперше показали свої таланти діти  Центру  дитячої  та  юнацької  творчості  № 1, які подарували запальні танці, циркові номери, захоплюючі дійства.
Гості були вражені талантами господарів закладу – виступами дітей з різними ступенями порушення слухової функції. Зі сцени лунали жестові пісні, зал охоплював веселий сміх від гумористичних інсценувань, діти та дорослі рукоплескали виступам дітей з танцювальними номерами та театру-мод «Аліса».

Бажаємо змістовного, приємного, незабутнього відпочинку та оздоровлення у закладі «Джерело»!