Вшанування Святої Ксенії Петербурзької

6 Лютого 2014

Шостого лютого в православному світі вшановують Святу блаженну Ксенію Петербурзьку.

Історія життя цієї людини дивує своєю незвичністю. Ксенія жила в Петербурзі 18-го століття. Втративши у молодому віці чоловіка, вона забула всі життєві радощі та втіхи. Все своє майно вдова роздала бідним, навіть будинок подарувала подрузі. Сама ж блукала містом, інколи обідала у знайомих. Коли поліція зацікавилася, де ж ночує Ксенія, то було встановлено, що за будь-якої погоди вона проводить ночі в полі, де навколішки молиться Богові до самого світання. Ксенія володіла даром віщування, а люди, в яких вона обідала, неодмінно ставали успішними в справах. Над могилкою праведниці була споруджена капличка, і навіть після зруйнування її більшовиками до могилки праведниці сходилися її незчисленні шанувальники. Знедолені отримували зцілення, мир у сім’ях, здійснивши панахиду над могилкою Ксенії.

Сьогодні наші учні відвідали капличку, що знаходиться на території закладу. Вони приклонилися перед іконою Святої Ксенії Петербурзької, запалили свічки. Кожен подумки помолився перед іконою, просячи здійснення найсокровенніших бажань.

Наші вихованці – часті відвідувачі каплички. Ми пишаємося духовним багатством наших дітей.