Випускний бал у дитячому садочку

30 Травня 2013

29 травня 2013 року відсвяткували закінчення дитячого садочку вихованці логопедичних груп. Випускників  та їх батьків привітала  директор навчально-виховного комплексу  Середенко Надія Іванівна.

У святково прикрашеній залі лунали пісні, які викликали сльози на очах та почуття безмежної гордості за своїх  дітей у батьків та педагогів. Кожен з вихованців підготував свій цікавий вірш, що розчулив усіх присутніх. Випускники логопедичних груп показали  неймовірно красивий танець – «Літній вальс», а  енергійна полька «Сонячні промінчики» закликала усіх до танцю. Подарунком для гостей стали номери з музичними інструментами.

Ніхто не зміг залишитися байдужими до цікавих мовленнєвих ігор, у яких виявили бажання взяти участь не тільки малеча, а й їх батьки.

Привітати випускників старшої групи прийшли наймолодші вихованці – вони заспівали пісню та розповіли кумедні вірші.

Бажаємо випускникам відмінного навчання у школі, наполегливості, прагнення до знань, а, найголовніше, міцного здоров’я!