Виготовлення писанок

12 Лютого 2014

Cьогодні, 12 лютого 2014 року , в навчальному закладі згідно з графіком проведення відкритих уроків та заходів педагогів, що атестуються у 2014 році, вчителем Кравченко Н.Д. проведено урок з трудового навчання у 8-му класі за темою: «Розпис писанок з рослинним орнаментом».

На цьому уроці учні вчилися восковій техніці в писанкарстві, розширювали і поглиблювали знання про народну символіку при виготовленні писанок, познайомились з творчістю художників нашого краю: І.Ю.Репіним та Т.Л.Золотарьовою. Діти з великим інтересом брали участь в усіх видах роботи, запропонованих вчителем.

Урок був оснащений мультимедійним обладнанням. Кравченко Н.Д. підготувала яскраву пізнавальну презентацію, яка сприяла візуалізації навчального процесу та кращому сприйманню навчального матеріалу учнями з особливими освітніми потребами.

Вчителька оснастила урок детальними технологічними картками . Незважаючи на те, що педагог надавала конкретні інструкції з розпису писанки, учні мали величезний простір для творчості.

Підсумком уроку була виставка таких різних, не схожих одна на одну, унікальних писанок, які з гордістю представляли восьмикласники.

Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів!