Весняні квіти

20 Лютого 2014

Хоч і зветься цей місяць лютий, але вже починає пригрівати сонечко. Скоро на вогких пагорках, на схилах зацвітуть перші весняні квіти. Цих перших вісників весни дітлахи неодмінно захочуть подарувати своїм матусям до свята 8 березня. Проте нищити природу задля цієї мети наші вихованці не стануть, адже весняні квіти вони вже виготовили своїми руками.

20 лютого вихователем нашого закладу Свергун Раїсою Борисівною було проведено виховний захід «Весняні квіти», під час якого педагог не лише  розповіла про важливість збереження рідної природи, але й навчила діток молодшого шкільного віку створювати красиві малюнки та аплікації квітів власноруч. Учні натхненно попрацювали, щоб результат їхньої праці порадував любих матусь. Тепер діти мають готові подарунки до жіночого свята, а також добрі навички творчої праці.