Веселі старти

24 Жовтня 2013

22 жовтня 2013 року у рамках тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків у навчально-виховному комплексі були проведені веселі старти для учнів підготовчих – п’ятих класів.

У змаганнях брали участь три групи, які складалися з дітей різних класів. Кожна команда обрала капітана та назву для своєї команди. У спортивній залі змагалися на спритність, швидкість, кмітливість та вправність команди «Веселка», «Сонечко», «Посмішка».

Керували проведенням змагань  вчитель фізичної культури Корсун Сергій Олександрович та керівник гуртка з легкої атлетики Мурадян Гарик Володимирович. Педагоги підготували дуже цікаві завдання для команд. Кожен учасник повинен був показати  не тільки  особисту фізичну підготовку, а й вміння допомогти молодшим, підтримати свого члена команди. Вболівати за  учасників гри прийшли учні старших класів. Вони підтримували гравців оплесками.

Підсумки підвели члени журі – педагоги закладу та представник Інваспорту. Хоч переможцем стала тільки одна команда –  «Посмішка», проте інші учасники отримали дипломи та солодкі призи.

Бажаємо усім відмінної фізичної підготовки, міцного здоров’я та перемог!