Веселі старти

17 Січня 2014

17.01.2014 р. у дошкільному підрозділі було проведено спортивне свято «Веселі старти!» У ньому взяли участь діти середньої та старшої групи дошкільного віку.

Метою даного заходу є створення умов, де діти відчували б радість життя; формувати в них вміння виражати почуття радості, розвивати спритність, увагу, привчати їх швидко діяти за командою, розвивати координацію рухів, вчити вболівати за переможців.

Під час проведення свята діти із задоволенням брали участь у всіх рухливих іграх, конкурсах, естафетах, вчилися товаришувати та перемагати.

Отже, завдяки спільним зусиллям наших педагогів – вихователів дошкільних груп та фізичного керівника – проведене свято, сподіваємося, надовго залишиться у пам’яті дітей радісною подією в їхньому житті.

За участь у спортивному святі діти отримали солодкі подарунки.