Великдень

7 Травня 2013

Вихованці навчально-виховного комплексу завзято готувалися до Великодня. До свята Пасхи діти виготовили різноманітні писанки, бісерки, мальованки. Кольоровими барвами та візерунками, мереживом та намистинками вигравали витвори мистецтва, які були представлені на ІІ Всеукраїнському фестивалі писанок, що проходив у м. Києві 2 травня 2013 року.   Яскраві, наповнені теплом і добротою дитячих рук роботи знайшли своє місце серед композицій від усіх регіонів України на площі біля театру І.Франка. Представляла команду писанкарів навчального закладу вчитель Кравченко Н.Д., під керівництвом якої були виготовлені обереги  наших вихованців. Учні КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс»ХОР нагороджені дипломами лауреатів фестивалю.

Бажаємо творчого натхнення маленьким писанкарям!

Вітаємо усіх зі святом Великодня!