Бал-маскарад

27 Грудня 2013

26 грудня відсвяткували Новий Рік старшокласники нашого закладу.

Спеціально до свята учні заздалегідь готували разом з класними керівниками свої творчі номери: комедійні сценки, сучасні танці, ліричні жестові пісні. Більшість дітей в підготовці до свята виявили самостійність та фантазію, пропонуючи власні ідеї, з ентузіазмом продумуючи деталі творчих номерів, костюмів, реквізиту.

Ведучі свята розважили публіку невеличкою вікториною на зимову тематику, й учні виявили кмітливість та ерудицію, добираючи відповіді на «хитрі» запитання.

Господиня минулго року – Змія не хотіла поступатися своїм місцем Блакитному Коневі, що прибув на свято, та згодом змінила гнівний настрій, коли талановиті старшокласники вшанували її своїми чудовими танцями та піснями.

На завершення свята для учнів було влаштовано запальну костюмовану дискотеку з конкурсами та іграми, танцями, солодким столом.