Акція «Чисте подвір’я»!

12 Жовтня 2012

Осінь – гаряча пора для справжнього господаря. У навчально-виховному комплексі всі діти, під керівництвом педагогів вийшли на закріплену за кожною групою територію. Закипіла робота на подвір’ї закладу! За кожною групою, залежно від віку і кількісного складу вихованців, була розподілена робота.

Діти з піднесеним настроєм, заповзято взялися до роботи. Вихованці вигрібали опале листя, виносили його, словом, упорядковували свої ділянки. Тут проявлялися справжні якості колективу: взаємодопомога, повага до слабкої статі, молодшого за віком, почуття товариськості.

Усі залишилися задоволеними результатами роботи. Чиста, прибрана від осіннього листя та сухої трави територія принесла почуття радості та гордості за виконану роботу.

На загальношкільній лінійці будуть відзначені найпрацелюбніші, найактивніші, найвідповідальніші вихованці закладу.

Щиро дякуємо всім учасникам акції «Чисте подвір’я»!