«На крилах натхнення»

19 листопада до навчально-виховного комплексу завітали директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дзержинського району м. Харкова  Петровський О.М  та спеціаліст з соціальної роботи Синіцина О.В.  Поважні гості оголосили результати відкритого обласного фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення». У цьому заході взяли участь 17 вихованців навчального закладу. Усі учасники виготовляли роботи за напрямом «Декоративно-прикладне мистецтво», а театр костюму «Аліса»  представляв колекцію «Замбезі», більшість аксесуарів до якої виготовили діти на заняттях гуртків.

Петровський О.М. висловив захоплення конкурсними роботами учасників, та в урочистій обстановці привітав дипломантів та переможців фестивалю. Синіцина О.В. подякувала дітям, які вразили журі  фестивалю своєю майстерністю, а у  дарунок гостям  учні 4 класу виконали жестову пісню.

Вітаємо дипломантів та переможців фестивалю «На крилах натхнення» та бажаємо подальших творчих злетів!

Опубліковано 19 Лис 2013 в 23:19. Рубрика: all, Новини.